Czy mogę przerwać wypełnianie quizu i wrócić do niego w innym momencie?

Nie ma takiej możliwości. Rezygnacja z wypełniania testu wiąże się z przerwaniem go, co automatycznie dyskwalifikuje uczestnika z brania udziału w dalszej grze. Konta będą weryfikowane, a więc założenie kolejnego na inny e-mail nie zda egzaminu. Dlatego też zalecamy dogłębne zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi, by mieć pewność, że jest się w pełni przygotowanym do testu.

Ile mam czasu na rozwiązanie testu oraz ile pytań on obejmuje?

I etap: 30 minut na rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań jednokrotnego wyboru

II etap: 30 minut na rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań jednokrotnego wyboru oraz pytań otwartych.

III etap: 30 minut, obejmuje 10 pytań otwartych. 

Nie widzę materiałów szkoleniowych na stronie. W jaki sposób mogę otrzymać do nich dostęp?

Dostęp do materiałów uzyskują wszyscy zalogowani użytkownicy. Są widoczne tak w panelu użytkownika, jak i na samej górze strony. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, a jesteś lekarzem, asystentką, higienistką lub studentem – zarejestruj się.

Czy stracę dostęp do materiałów szkoleniowych, jeśli nie zakwalifikuję się do dalszego etapu?

Nie, każdy uczestnik ma dostęp do materiałów dedykowanych danej grupie (lekarz, student, asystentka lub higienistka). Osoby, które nie przejdą I etapu i tak otrzymają dostęp do materiałów w ramach dalszych etapów.

Co jeśli przypadkiem kliknę [Test wiedzy], chociaż nie chciałem jeszcze go zaczynać?

Wybranie tego przycisku powoduje przekierowanie do podstrony z zasadami odnośnie testu i dopiero kolejny przycisk [Rozpocznij test] pozwala na przejście do testu. Tym samym nie ma możliwości omyłkowego kliknięcia.

W jaki sposób mogę powiększyć okno materiałów szkoleniowych, by móc je czytać w powiększeniu?

W prawym górnym rogu znajduje się ikona “Otwórz w nowej karcie”, która pozwoli na powiększenie treści zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych.

Czy wyniki otrzymam od razu po rozwiązaniu testu?

W przypadku I etapu, wyniki zostaną udostępnione w panelu użytkownika po tym jak zakończy się możliwość wzięcia udziału w teście, a komisja zweryfikuje nadesłane odpowiedzi.

W przypadku II etapu, wyniki również zostaną udostępnione w panelu kilka dni po dniu, w którym odbędzie się test (jeden termin dla wszystkich).

Zarówno po I, jak i po II etapie, otrzymasz także informację mailową o dalszej kwalifikacji.

W przypadku III etapu (który odbywa się stacjonarnie), otrzymasz informację mailową i, jeśli okażesz się zwycięzcą, zaproszenie osobiste odebranie nagród.

Czy wyniki zostaną upublicznione?

Na żadnym etapie Repetitio est… nie upubliczniamy wyników jakie otrzymali uczestnicy. Informacja o tym kto zakwalifikował się do danego etapu jest widoczna tylko dla osoby, która przesłała test. Tym samym dopiero w ramach III etapu użytkownicy będą mogli zobaczyć z kim zmierzą się w teście pisemnym oraz praktycznym w Łodzi.